TEST NEW SERVER

Chaty a chalupy na horách – horská a lyžařská střediska

. dnes je 28.09.2020
úvodní stránka . kontakty

Předpověď počasí
In-počasí

Sněhulák.cz
nejlepší výběr chat a chalup na horách v Česku a na Slovensku

Dnešní pranostika  28.09.2020
Na Václava českého bývá vína nového
Hledání všechno jen střediska
?Zima a sníh na chatách, to je moje gusto
Sněhulák
informuje
Sněhulák
ubytuje
Sněhulák
poradí
Sněhulák
doporučuje
přihlásit uživatele
www.snehulak.cz   |    Skiareál Klepáčov   |    předchozí stránka
Sněhulák nabízí
Reklama
Menu střediska
Ubytování ve středisku
Základní informace
Výška sněhu (cm) Nový sníh (cm) Typ sněhu Lyžařské podmínky
0 0
Počet lanovek/vleků0/5
Obtížnost modrá modrá 
Délka tratí1,2 km
Kapacita2300 osob / hodina
Zasněžováníano
Osvětlení18-21
Bežecké tratěUpravované bežecké tatě kolem střediska, na sedle Skřítek, směrem k hřebenu a směrem k Šumperku, cca 70 km. Úpravu zajišťuje Sdružení cestovního ruchu Jeseníky.
NOVINKY 2014: Středisko Klepáčov, disponující pěti vleky a čtyřmi sjezdovkami různých náročností a je zaměřeno zejména na rodinnou klientelu. Zásadní novinkou pro nadcházející sezónu je změna cen. DOLŮ. Snad jako jediné středisko v ČR jsme zlevnili jízdné. Celodenní skipas pro dospělého stojí 199,- Kč, pro dítě 149,-. Oblíbené večerní lyžování dospělého stojí 199,- Kč, pro dítě 149,-. Rodiče nejmenších lyžařů jistě ocení, že děti do 5 let v doprovodu rodičů neplatí jízdné. Další novinkou je přemístění vleku pro začínající lyžaře do nové, daleko výhodnější a pohodlnější polohy. Došlo tak také ke zřízení prostoru pro snowboardisty, kde naleznou pár základních překážek. Ten kdo potřebuje s výukou lyžování pomoci, nabízí služby ve středisku renovovaná skiškola Newman včetně zápůjčky lyžařského vybavení a základního skiservisu. Hned u hlavní sjezdovky se nachází rychlé občerstvení s příznivými cenami jídel, teplých a studených nápojů a také s krásným výhledem na celou červenou sjezdovku. Pro delší pobyty je ve středisku dost ubytovacích kapacit, z chaty U vleku můžete přímo z „papučí“ vyrazit na kopec, chata Ztracenka nabízí dobrou kuchyni, chata Kamzík domácí prostředí atd. Pro letošní sezónu jsou opět plánovány akce „telemark“, závody pro veřejnost a další. Klepáčov má dobrou dopravní dostupnost, nachází se nedaleko od Šumperka, u silnice 1. třídy č. 11 ve směru na Ostravu. Samozřejmostí je parkování hned pod sjezdovkou zdarma. Pro běžkaře je v okolí několik běžeckých okruhů, na které se dá dostat přímo ze střediska, jeden okruh protíná sjezdovku. Parkování ve středisku zdarma. Zahájení provozu je plánováno na polovinu prosince. Lyžařské středisko Klepáčov se nachází na okraji Hrubého Jeseníku asi 18 km od okresního města Šumperk. Středisko disponuje 4 vleky. Dvě nejdelší sjezdovky (530 m a 330 m) jsou zasněžovány a osvětleny pro večerní lyžování. Další sjezdovky jsou vhodné pro výuku lyžování a snowboardingu. Středisko je určeno tedy jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře. Pro běžkaře jsou na sedle Skřítek připraveny upravené běžecké okruhy ruzných náročností. Parkování ve středisku zdarma.


Fotogalerie
1/10 
-


Služby ve středisku a ceny vleků
Přes noc přituhlo, kopec perfektně připravem, snad se vyklube i sluníčko. K tomu do rána připadlo dalších 5 cm prašanu. Tak hurá na super lyžovačku. Večerní lyžování od pátku 15.1
ceny vleků Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
  dospělí děti dospělí děti
1 jízda 30 30 30 30
1/2 denní 199 159 199 159
celodenní 259 189 259 189
3 denní - - - -
7 denní - - - -
večerní lyžování 249 189 249 189

Uvedené ceny jsou orientační a v průběhu sezóny se mohou měnitBonusy
Nebyl nalezen žádný bonus
Ubytovací tipy

Malá Morávka - chalupa
Mimořádně atraktivní, dlouhodobě velmi oblíbená, stylová chalupa s miniwellness ...Hynčice pod Sušinou - chata
Zděná chata se solárně vyhřívaným bazénem na velmi pěkném místě v klidném prostředí ...


 
www.snehulak.cz . Chaty a chalupy na horách – horská a lyžařská střediska
Sněhové zprávy  |  Lyžařská střediska  |  Ceník vleků  |  Aktuality  |  Napište nám
TOPlist
Site Meter